Здоровий спосіб життя

 Спортивне тренування - багаторічний і круглорічний процес. Багаторічний план тренування створює загальну картину, визначає головну мету, завдання та основні засоби тренування. Для кожного року, крім того, визначається конкретна мета, поетапно планується зростання спортивних результатів.

Детальніше...

Річний тренувальний цикл в ряді видів спорту складається з трьох періодів: підготовчого, змагального і перехідного. Така періодизація грунтується на закономірностях розвитку «спортивної форми» і календарних термінах основних змагань. При цьому важливо, щоб головні змагання потрапляли в межі змагального періоду, а контрольні, навчально-тренувальні та інші другорядні змагання планувалися на підготовчий період.

Детальніше...

У практиці підготовки спортсмена виділяються основні форми організації спортивного тренування: навчально-тренувальні заняття у спортивних секціях та командах, участь у спортивних змаганнях, самостійні тренувальні заняття спортсмена.

Детальніше...

Участь у спортивних змаганнях стимулює навчально-тренувальний процес, виховує у спортсменів волю, риси самостійності і відповідальності перед колективом за результати своєї діяльності, спортивної підготовленості. Змагання проводяться відповідно до положень і правил, затверджених відповідними організаціями. Їх проводять спеціальні суддівські колегії. Спортсмени на змаганнях виступають, як правило, самостійно: виконують розминку, боряться за перемогу, відпочивають між спробами.

Детальніше...

Єдність загальної та спеціальної підготовки спортсмена. В умовах сучасного суспільства спорт - не самоціль, а один із засобів виховання, всебічного розвитку людини. ЗФП створює фундамент для досягнення спортивного результату, а СФП сприяє досягненню високого рівня необхідних спортсмену знань, умінь, навичок, фізичних і морально-вольових якостей.

Детальніше...

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.