Здоровий спосіб життя

Гігієна - це одна з галузей медицини, яка займається вивченням впливу зовнішнього середовища на здоров'я кожної людини. Основні завдання гігієни - пошук оптимальних умов існування, здатних підняти працездатність людини, підвищити опірність його організму шкідливим впливом зовнішнього середовища.

Навколишнє середовище знаходиться в постійному русі і зміні. І далеко не всі її впливу виявляються сприятливими для організму людини. Тому організм постійно знаходиться в процесі пристосування до умов навколишнього середовища, що змінюються, чуйно реагує на найменші її коливання. Межі пристосувальних реакцій у людей різні. Наприклад, одна людина захворює навіть після незначного охолодження, а інший до морозів ходить у легкому пальті, взимку купається в крижаній воді.

Фізкультура і спорт є дієвими засобами пристосування людини до змін умов середовища навколо нас. Заняття фізичними вправами мають велике значення для тренування пристосувальних механізмів людини, розвитку її здібностям протистояти дискомфортним умовам - спеки та холоду, мінливої ​​вологості повітря, незвичним фізичним навантаженням і т д.

 Джерело: издательство "Высшая школа", г. Москва, 1989 г, Книга - "Физическое воспитание"

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.