Здоровий спосіб життя

Сіль необхідна нашому організму для нормального функціонування. Однак, надлишки солі в організмі можуть спричинити багато шкоди. Підвищена кількість солей в нашому організмі може викликати підвищення кров'яного тиску, а також сіль буде затримувати воду, яка спеціально затримується в організмі для підтримання гомеостазу.

Якщо у вас великі скупчення солей то неодмінно потрібне медичне втручання. Але не забувайте, що ви можете виводити солі з організму самостійно використовуючи природні методи.

Один з таких способів - вода. Точніше вживання води. Це дуже ефективний спосіб виведення зайвої солі з організму. За рахунок води розбиваються залишки солі та набагато простіше виводяться через нирки. Найкраще пити воду рівномірно на протязі всього дня, для тго щоб людина мала постійний приток води в організмі для очищення від солей. Не рекомендується пити багато води за один раз, це може призвести до швидкого вимивання натрию з нашого тіла, а дефіцит натрію в організмі може призвести до поганих наслідків.

Ще один з методів виведення солі - це занняття спортом. Коли ми займаємось спортом - ми потіємо, а разом з потом виводяться і залишки солі. Однак, необхідно пам'ятати, що резерви мінералів в нашому тілі слід поповнювати, зокрема, калію і магнію. В цьому методі підійде любий вид ативної діяльності: біг, спортивна ходьба, їзда на велосипеді, різні спортивні ігри та любий з видів спорту, що вам до вподоби.

Зменшення кількості споживання у повсякденному раціоні людини, також, допоможе врегулювати кількість солей в організмі. Добова норма для здорової людини становить 2300 мг в день. Якщо є надлишок, то потрібно на наступну добу вжити в два рази меншу кількість цієї речовини і продовжувати так, до тих пір поки не виведеться надлишок солі з організму.

Виводити сіль з організму можна також за рахунок цілого ряду сечовідвідних натуральних компонентів нашого раціону. Добре виводить сіль з організму буряк, цибуля, зелені листкові овочі та фрукти. Також, для виведення солей можна вживати напитки, які містять кофеїн. Особливо корисним є чай з коріння кульбаби. Однак, при застосуванні різних цих сечовивідних речовин слід вживати нормальну кількість води, щоб запобігти обезводненню організма. А для позбавлення дефіциту вітамінів та мінералів слід вживати мільтивітаміни та добавки, що містять калій.

 

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.