Здоровий спосіб життя

До вашої уваги огляд матчів 24 туру української прем’єр ліги, що створений сайтом Sportluck.org.  В даному турі українські команди показали, що національний чемпіонат набирає ходу і може показати достойний  і якісний футбол. Однозначно центральним матчем туру була зустріч у Києві, де місцеве «Динамо» приймало харківський «Металіст».

Транслювали матч по телеканалу «2+2», а почався він о 19:30 в неділю 6 квітня. Подивитись на це дійство прийшло чимало фанатів. Стадіон НСК «Олімпійський» був майже вщент забитий. Розпочався матч на високих швидкостях. Обидві команди зразу рванули в атаку. Це подобалось глядачам і вони активно підтримували своїх улюбленців. На самому ж початку матчу уже на 8 хвилині  Сілва робить навіс у штрафний майданчик «Металіста», м’яч летить прямо у руки Горяінова і здавалося, що нічого не мішало йому забрати м’яч, та все ж він випускає його прямо під ноги Гармаша, той у свою чергу з п’яти метрів влучає у порожні ворота, відкривши рахунок матчу. Саме з такого курйозного голу розпочався матч. Потім ми бачили пару атак у виконанні двох команд. А вже на 24 хвилині матчу Марлос робить з правого флангу прохід у штрафний майданчик обводить чотирьох гравців «Динамо», робить точний пас на хід Едмару, а той с ходу підкрученим ударом забиває гол. М’яч влетів прямо в дев’ятку. Як кажуть: «Такі м’ячі не беруться». Получився справжній шедевр. Цей гол однозначно можна номінувати на кращий гол туру. 1 – 1 і напруга в матчі тільки зросла. Не менш ефектний гол зуміли забити динамівці на 38 хвилині. Атаку роспочав знову Сілва, який по правому краю полядає вперед на Ленса, той робить простріл в штрафну, де першим на м’ячі опиняється Ярмоленко, який і пробив у ворота. Та Горяінову все ж вдалося відбити це удар. М’яч відскочив знову до Ярмоленка, той добре зорієнтувавшись зробив точний пас на Бельханду, який красивим обвідним ударом поцілив круглим прямо у дев’ятку. Рахунок в матчі стає 2 – 1 на користь Києва. Саме з таким рахунком команди і пішли на перерву. А в другому таймі парад голів продовжився. На 65 хвилині Гомес легко впорався з Гармашем обвівши його та зробивши простріл у штрафний майданчик. Першим  на м’ячі опинився Гуменюк, який в один дотик перевів круглого у ворота динамівців зробивши таким чином рахунок 2 – 2. Потом  було пенальті. В якому на 79 хвилині Ярмоленко без проблем переграв Горяінова. А остаточний рахунок в матчі зробив Емерсі Мбокані. Свого м’яча він забив на 87 хвилині. В підсумку 4 – 2 на користь господарів поля. Фантастичний матч, який дуже сильно порадував усіх любителів вітчизняного футболу.