Здоровий спосіб життя

Вчора 8 квітня відбувся черговий матч-відповідь ¼ фінала розіграшу Ліги Чемпіонів. Грали команди в Лондоні на стадіоні «Стенфорд Брідж». До місцевого клуба «Челсі» в гості приїхали футболісти з Парижа, команда «ПСЖ». Аншлаг був передбачений наперед, адже нагадаємо в Парижі в першому матчі «Челсі» програли матч з рахунком 3 – 1.

Тож усім зрозуміло було, що вдома господарі гратимуть в атакуючий футбол, тому, що забивати потрібно, як мінімум два сухих м’яча для того щоб пройти в наступний раунд. Трансляція в Україні здійснювалась на телеканалі 2+2. Почався матч і команди тут же рванулись вперед. В парижан відсутній був їхній головний нападаючий Ібрагімовіч – це мабуть головна і вагома втрата команди. Аристократи ж натомість почали нести втрати уже на 16 хвилині. Еден Азар получив травму і Жозе Мауріньйо змушений був замінити його на Андре Шюрле і як виявилось пізніше досить вдалою була ця заміна. На 31 хвилині після ввода м’яча з бокової лінії Девід Луіс головою скинув м’яч на Шюрле, а німець натомість не схибив зробивши рахунок 1 – 0 на користь аристократів. Цей гол додав інтриги в матчі. В матчі де і так адреналін зашкалював. Багато гострих моментів ще було у першому таймі та голів ніхто не побачив. Саме з цим рахунком команди пішли на перерву. В другому таймі було багато жовтих карток та замін. В одній з яких замість Лемпарда на поле вийшов Демба Ба, який і вирішив долю всього поєдинка. Цей надважливий та безумовно історичний гол футболіст забив на 86 хвилині. З-за меж штрафної був простріл у штрафний майданчик прямо на лінію зони воротаря на який першим відгукнувся Демба Ба пославши парижан в «футбольний нокаут». Хоть після пропущеного гола «ПСЖ» всією командою разом з голкіпером пішли в атаку та користі це їм не принесло. В підсумку 2 – 0 на користь «Челсі», а це означає, що в наступний раунд змагань виходять саме вони. Дивовижний получився матч в якому було все притаманне такому рангу змагань. Дякуємо гравцям за це.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.