Здоровий спосіб життя

8 квітня Ліга Чемпіонів завітала в Дортмунд на стадіон «Сігнал Ідуна Парк». В гості до місцевої «Борусії» приїхав сам королівський клуб «Реал» Мадрид. Приїхали іспанці після домашньої перемоги над німцями з перевагою в три м’ячі.  Транслював цей матч в Україні телеканал «2+2». Вщент забиті трибуни чекали реабілітації від команди Юргана Клоппа.

Головний арбітр матчу був  Дамір Скоміна. А тепер про сам матч. Розпочався він на шалено високих швидкостях. Уже на 17 хвилині Анхель Ді Марія не зумів реалізувати пенальті. Пенальті головний арбітр назначив за гру рукою. Коентрау робив передачу і м’яч попав у руку Пищека. Накал емоцій був височенним, футболісти  віддавались повністю грі. На 24 хвилині Марко Ройс все ж відкрив рахунок в матчі. Гол відбувся за участі усім відомого Пепе. Після його помилки Ройс перехопив м’яча, обіграв Касільяса і відправив круглого у порожні ворота. А вже на 37 хвилині той самий Ройс оформив дубль. Після того, як Левандовскі потужним ударом пробив у дальній кут Касільяс зумів відбити цей м’яч, та не зловити. Першим на добиванні і був Ройс, який зробив рахунок у першому таймі 2 – 0 на користь «Борусії». Саме з таким рахунком команди і пішли на перерву. А в другому таймі забитих голів не було. Та чесно кажучи 100% нагоди мали обидві команди. Хоть і можливо в «Борусії» їх було трохи більше. Так як ніхто цими моментами не скористався то матч закінчився з рахунком  2 – 0 на користь німців. Та цього  не вистачило команді Клоппа і в наступний раунд виходить мадридський «Реал». Тож у півфіналі уже є іспанський «Реал» та лондонське «Челсі». Наступні матчі покажуть нам ще двох півфіналістів розіграшу Ліги Чемпіонів. Тож слідкуйте разом з нами за усіма новинами світового футболу.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.