Здоровий спосіб життя

22 квітня  2014 року запам’ятається усім шанувальникам футболу, як день коли був зіграний матч півфіналу Ліги Чемпіонів між командами «Атлетіко» та «Челсі». Подія відбувалась на мадридському стадіоні «Вісенте Кальдерон».  Головний арбітр в полі був Йонас Еріксон. Розпочався матч на високих швидкостях. Як і очікувалось господарі зразу рванули в атаку.

Але й гості не сиділи в захисті і провели декілька контратак. А вже на 17 хвилині для лондонців сталась велика неприємність, травмувався їх основний голкіпер Петр Чех. Головний тренер «Челсі» Жозе Мауріньо замінив його на Марка Шварцера. Сталося це на 18 хвилині матчу. Та перший тайм нам нічим і не запам’ятався. Навіть можна сказати, що володіючи ініціативою господарі мали менше шансів на здобуття воріт соперників. Аристократи натомість мали два шанси для забиття голу. Нехай не стопроцентні, але зовсім непогані. Отож, на перерву команди пішли з нічийним рахунком 0 – 0. Другий тайм розпочався з стрімкої атаки «Атлетіко», яка закінчилась ударом Дієго Рібаса з 15 метрів, та Шварцер правильно вибрав позицію і намертво зловив круглого.  Пізніше на 64 хвилині Френк Лемпард получив жовту карту за грубий підкат проти Турана. А вже через 7 хвилин травмувався один з лідерів лондонської команди Джон Тері. Тренер зразу змінив його. І на поле під номером 14 вийшов Андре Шюрле.  В другому таймі господарі явно володіли ініціативою та гол забити не виходило. Головний тренер матрацників Дієго Сімеоне це бачив і тому зробив ще дві заміни підсиливши середню лінію команди. На поле вийшов Давід Вілля та всім нам відомий екс гравець «Металіста» Хосе Ернандо Соса, який швидко влився в гру. Господарі контролювали повністю хід гри, робили хороші комбінації, контролювали м’яч та на табло фінальний свисток зафіксував рахунок 0 – 0. Це означає, що в Лондоні мадридській команді буде забити ще важче, а це збільшує шанси на прохід до фіналу «Челсі». Адже аристократи славляться своїм хорошим захистом і якщо вони змогли не пропустити в Іспанії то вдома скоріше всього зможуть не то, щоб не пропустити, а ще ї забити. Та вже скоро ми зможемо побачити матч-відповідь і побачити хто ж вийде до фіналу найпрестижнішої ліги планети.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.