Здоровий спосіб життя

Квітень, 29 число «Альянс Арена». Саме на цьому стадіоні в Німеччині «Баварія» зазнала нищівної поразки від королівського клубу з столиці Іспанії мадридського «Реалу». До матчу про те, що німці пропустять чотири сухих гола у свої ворота не думав мабуть ніхто. З виїзною поразкою «Баварії» 0 – 1 всі чекали від команди реабілітації.

Всі думали, що вдома за шаленої підтримки фанів німці все ж пройдуть до фіналу Ліги Чемпіонів. Та натомість розчарували усіх своїх прихильників. Крах почався уже на 16 хвилині. Після кутового удару Сергіо Рамос був найспритніший на другому поверсі. Цей гол-красень відкрив рахунок в цьому матчі. Рівно через чотири хвилини легендарний захисник «Реалу», той самий Рамос робить дубль в матчі. Гол був забитий знову зі стандартного положення. Ді Марія пробиває штрафний в область одинадцятиметрової зони, м’яч потрапляє на голову Пепе, той прокидує м’яч далі, де у найвигіднішій позиції опиняється Рамос, який головою переводить круглого у ворота «Баварії». 0 – 2 уже на 20 хвилині. «Реал» ловить кураж, а  німці все дальше від фіналу Ліги Чемпіонів. А на 34 хвилині добив «Баварію» Кріштіану Роналду. Після його грамотного голу рахунок став  0 – 3 на користь мадридців. Так і закінчився перший тайм. «Баварці» немов нокаутовані йдуть у роздівалку. В другому ж таймі ми не бачили голів аж до 90 хвилини. А на 90 хвилині дубль оформив Роналду. Він знову з легкістю переграв Ноєра роблячи рахунок  0 – 4 на користь «Реала». Мабуть ніхто не очікував такої поганої гри від німців. Здавалося, що Гвардіола не вспів зробити з «Баварії» другу «Барселону». Короткі паси в центрі поля, які не приходили до атакуючої ланки німців не приносили німціям нічого, окрім втрати м’яча. Вони намагались контролювати м’яч та після того, як «Реал» зловив кураж в «Баварії» не получалось абсолютно нічого. За цілий матч намці мали всього декілька нагод для забиття голу, та не мож сказати, що ці нагоди були 100%. За підсумком двох матчів рахунок становить 5 – 0 на користь «Реалу». Це означає, що команда Карло Анчелотті в дуже хорошому настрої їде до Лісабону, щоб спробувати виграти Лігу Чемпіонів.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.