Здоровий спосіб життя

В дургому півфіналі Ліги Чемпіонів, що відбувся 30 квітня 2014 року на легендарному стадіоні в Лондоні «Стенфорд Брідж» у протистоянні зійшлись місцевий «Челсі» та «Атлетіко Мадрид». Це був матч-відповідь. В першому ж матчі в Іспанії команди залишили поле з нічийним рахунком  0 – 0. Це додавало певної інтриги та ажіотажу на передодні лондонського матчу.

Виїзна нічия давала більше шансів на вихід до фіналу все ж лондонському «Челсі». Бо всі знатоки футболу знають, яка шалена атмосфера на стадіонах Англії. Головний арбітр матчу був Нікола Рацолі. Майже синхронно з початком матчу господарі чуть не пропустили гола. М’яч потрапив у перекладину, що і спасло команду. Потім команди ще пару разів обмінялись гострими моментами, та все ж гол глядачі змогли побачити тільки на 36 хвилині матчу. Гол-красень на свій рахунок записав Фернандо Торрес. А через пару хвилин на 44 хвилині  Адріан робить рахунок нічийним 1 – 1, що не тільки відновлює інтригу в матчі, а навіть робить цю гру ще більш видовищною та цікавою. Адже з таким рахунком господарі миритись не збирались, бо він був на руку «Атлетіко». Саме з цим рахунком команди і пішли на перерву. Другий тайм, як і перший розпочався знову з гострого моменту біля воріт господарів. Де чуть-чуть не хватило для того, щоб забити другий гол у ворота «Челсі». Та не забили, але зробили це на 60 хвилині матчу. Дієго Коста заробив пенальті. Він його і влучно виконав зробивши рахунок  1 – 2 на користь «Атлетіко». Це надзвичайно додало впевненості в грі гостей. Вони стали чіткіше контролювати м’яча, більше виходило точних пасів і потрохи перехопили ініціативу гри на себе заставляючи команду з Лондона добряче нервувати та виманювати їх на себе, щоб звільнити простір для третього м’яча. В гостей це получилось на 72 хвилині матчу. Арда Туран після добивання робить рахунок  1 – 3 на користь «Атлетіко». У «Челсі» залищається 18 хвилин для того, щоб забити три гола. Задача майже нереальна при тій грі, що дозволяли собі аристократи. Матч так і закінчився з рахунком 1 – 3 на користь гостей. Це означає, що цього року фінал Ліги Чемпіонів буде чисто іспанським. В фіналі зіграють дві столичні команди цієї країни: «Реал» та «Атлетіко». Останній раз у фіналі найпрестижнішого кубка Європи «Атлетіко» грав у 1986 році проти київського «Динамо», де матрацники не змогли виграти. Тож можемо припустити, що команда заскучила за великими перемогами і мотивація у фінальному матчі у них буде зашкалювати. Нагадаємо, що фінальний матч відбудеться 24 травня поточного року у Лісабоні столиці Португалії. Свято футболу буде відбуватись на стадіоні «Ештадіу да Луш». Отож будемо з нетерпінням чекати на це дійство та побажаємо іспанцям подарувати людям справжнє видовище.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.