Здоровий спосіб життя

1 травня принесло нам останні півфінальні матчі Ліги Європи. Матчі в яких вирішувалась доля команд на прохід до фіналу другого найпрестижнішого кубка Європи. Це були матчі-відповіді в яких зустрічались дві пари: Валенсія – Севілья та Ювентус – Бенфіка. Нагадаємо Вам, що у перших матчах Севілья вдома перемогла Валенсію 2 – 0, а в паралельному матчі Бенфіка вдома перемогла Ювентус 2 – 1.

В першому матчі-відповіді в гості до «Валенсії» приїхала ще одна іспанська команда «Севілья». Матч проходив на стадіоні кажанів «Местал’я». Гра розпочалась доволі жваво. Ініціативу зразу взяли на себе господарі майданчика. Перший гол вони забили уже на 12 хвилині. Зробив це Софіан Фегулі. Подвоїв рахунок Жонас на 25 хвилині. З таким рахунком і закінчився перший тайм. А вдругому глядачі змогли побачити і третій гол у ворота гостей. Сталося це на 69 хвилині. Гол забив Жеремі Мат’є. Рахунок стає 3 – 0 на користь «Валенсії», а це означає для них вихід у фінал. Так всі думали до 94 хвилини. Уже на доданий арбітром час «Севіл’я» все ж забила гол на виїзді подарувавши таким чином усім своїм вболівальникам незабутню мить. Мить радості і щастя адже цей гол вивів команду до фіналу Ліги Європи. Цей гол ще раз свідчить, що у футболі не слід розслаблятись до фінального свистка арбітра.

В другому ж матчі-відповіді на «Ювентус Стедіум» в гості до «старої сеньйори» приїхали портулаські футболісти, яким хватало і нічиєї для того, щоб пройти до фіналу Ліги Європи. Розпочався матч просто на скажених швидкостях. «Ювентус» усіма можливими способами старався забити гол. Напруга була колосальна. Та в першому таймі ми не побачили забитих голів, хоча гострих моментів було безліч. В другому таймі атмосфера була ще напруженішою. Арбітр раз-по-раз показував жовті карточки то одній то другій команді. На 67 хвилині глядачі побачили першу червону. Получив її гравець «Бенфіки» Енцо Перес.  На 89 хвилині за рахунку 0 – 0 глядачі побачили ще дві червоні картки для обоїх команд. Хоть господарі і прижали гостей під кінець матчу, та так і не змогли забити гол у їхні ворота. Матч закінчився з рахунком 0 – 0. Це означає, що цього року у фіналі Ліги Європи зіграють іспанська «Севілья» та португальська «Бенфіка».  Отож з нетерпінням чекаємо на фінал і нагадуємо, що усі результати матчів ви зможете знайти на нашому сайті.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.