Здоровий спосіб життя

Сьогодні 7 травня відбулись півфінальні матчі Кубка України. Черкаський «Славутич» зістрічався з донецьким «Шахтарем», а київське «Динамо» свою гру зіграло з одеським «Чорноморцем». В першому матчі сенсації не відбулося, проте черкащани добряче попсували нерви «Шахтарю». Адже в основний ігровий час глядачі не побачили жодного забитого гола. Помітно було, що у «Славутича» була досить висока мотивація. Гравці віддавались на 100% грі.

Перший гол був забитий аж на 105 хвилині матчу. Гол забив Едуардо. Видно цей гол зламав психологічно команду з Черкас. Рівно через п’ять хвилин рахунок подвоїв Тайсон. А на 120 хвилині матчу Бернард робить рахунок 3 – 0 на користь гірників. Це дало змогу донеччанам вийти у фінал Кубка України. В іншому матчі ½ фінала Кубка України київське «Динамо» зустрічалось з одеським «Чорноморцем». Київляни проводили свій перший кубковий матч на чолі з новим тренером. В минулому класним футболістом Сергієм Ребровим. З перших хвилин матчу було помітно, що ці переміни пішли на користь команді. Стиль гри помінявся та й футболісти трохи забігали. Досить пристойну гру показала столична команда. Мабуть найкращу в сезоні. Останнім часом таку радість рідко доводилось бачити вболівальникам «Динамо». Хто знає?! Можливо саме Ребров поверне «Динамо»  колишню славу. Щодо самої гри претензій немає. Тактично правильно грала середня ланка команди. Один з найкращих матчів відіграв Денис  Гармаш, який на 28 хвилині відкрив рахунок в матчі. Під кінець першого тайму на 40 хвилині Гармаш оформив дубль. З перевагою в два м’ячі для «Динамо» команди пішли на перерву. В другому таймі дива не сталось. В одеситів відверто не йшла гра. На 53 хвилині з пенальті Ярмоленко робить рахунок 3 – 0, а на 67 Мбокані  забиває розгромний четвертий гол. «Чорноморець» не спромігся навіть на гол престижу. 4 – 0 на користь «Динамо». В фіналі вони зустрінуть з своїм найзавзятішим соперником з Донецька «Шахатрем». Тож вічне протистояння продовжується, хто цього разу переможе ми скоро узнаємо. Результат фінального матчу ви зможете знайти на нашому сайті. Отож стежте за новинами і будьте здорові.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.