Здоровий спосіб життя

Сьогодні 15 травня 2014 р. в Полтаві було справжнє свято футболу. Саме цьому українському місті повезло приймати фінал Кубка України. Спочатку Міністерство Внутрішніх Справ України дало рекомендацію Федерації Футболу України, що заради безпеки футбольних вболівальників матч краще зіграти без глядачів.

А вчора 14 травня до Федерації Футболу України прийшли «Ультраси» київського «Динамо» з вимогою, щоб їм дозволили прийти на матч. Через пару годин вболівальникам все ж дозволили потрапити на стадіон. З такою передісторією починався фінал українського кубка. В фіналі зустрілись давно відомі усім шанувальникам футболу, запеклі конкуренти у футболі, як ви уже зрозуміли київське «Динамо» та донецький «Шахтар». Під горіння фаєрів фанатських секторів обох команд розпочався очікуваний матч. Фінальний матч, який подарує одній з команд Кубок країни. Розпочався він в доволі таки не повільному темпі. «Динамо», яке раніше майже ходило по полю почало активні наступи. У гравців появлялись цікаві моменти біля воріт команди з Донецька. І взагалі перший тайм проходив під диктовкою київських футболістів. Мабуть в Сергія Реброва є тренерський талант і те, що він зараз головний тренер «Динамо» далося в знаки команді і твердо можна сказати, що команда прибавила в грі. Було відчутно, що великий акцент у київлян віддавався стандартам. Якось жадібно команда стала ставитись до м’яча. Вигляд «Динамо» помітно покращився. З чим ми і вітаємо Сергія Реброва. Старання динамівців не були марними під завісу першого тайму на 40 хвилині після подачі з кутового на виході помилився П’ятов незграбно вибивши м’яча у ноги Віда, той легким ударом по верху пробив у ворота. М’яч летів по траєкторії Андрія Кучера, той в свою чергу хотів головою вибити м’яча та не розрахувавши стрибок підправив круглого у свої ворота перекинувши свого голкіпера. Таким чином, забивши у свої ворота автогол, Кучер робить  рахунок в матчі  1 – 0 на користь «Динамо». А вже через три хвилини, той самий Віда подвоює рахунок. Свистить арбітр. Табло показує 2 – 0. Гірники на перерву йдуть не в найкращому настрої.

В другому ж таймі гірники дещо покращили свою гру, перехопили ініціативу у свої руки. Стали грати більш впевнено. Що і призвело до гола Дугласа Кости на 57 хвилині. Рахунок став 2 – 1 на користь столичних гравців, а інтрига в матчі тільки зросла. Гол оживив донецьких футболістів. Вони стали грати більш впевнено. Передачі стали доходити до форвардів гірників. «Динамо» стало в захист. Час спливав, а голів так і не було. Так ніхто більше і не забив. З рахунком 2 – 1 на користь київських футболістів закінчився матч. Це означає, що цього року Кубок України з футболу їде до Києва. Перший трофей в історії головного тренера «Динамо» Сергія Реброва, надіємось і не останній. Ще багато роботи у 39-річного тренера. Бажаємо йому успіхів та багато перемог.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.