Здоровий спосіб життя

Збірній Німеччини з футболу ще жодного разу не вдавалося перемогти Італію на чемпіонатах світу. Чим обернеться нова зустріч? Німецькі вболівальники налаштовані по-бойовому.

 

У тому випадку, якщо збірна Німеччини знову програє Італії на чемпіонаті світу з футболу, деякі німецькі вболівальники готові, хоча б на короткий час, відмовитися від піци і спагетті. Про це заявило майже 20 відсотків учасників опитування, проведеного фірмою Bookatable - одним із сервісів з бронювання столиків. Втім, на звороті італійських ресторанів у Німеччині ці санкції навряд чи помітно позначаться, оскільки 80 відсотків опитаних порахували такого роду заяви дурістю.

Як наголошується в повідомленні, поширеному компанією, досі на світових першостях німецькій збірній команді не щастило під час зустрічей з італійською командою. З п'яти матчів ( ЧС-1962, ЧС-1970, ЧС-1978, ЧС-1982, ЧС-2006 ) лише два закінчилися внічию. В інших, включаючи фінальну гру 1982 (3:1), німці програли. Що ж буде далі ми побачимо уже дуже скоро на Чемпіонаті Світу у Бразилії.

 

 

 

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.