Здоровий спосіб життя


Завдяки голу Арвідаса Новіковас Литва стала першим фіналістом Кубка Балтії. Першим фіналістом Кубка Балтії стала збірна Литви, у Вентспілсі що переграла фінів з мінімальним рахунком. Долю зустрічі вирішив шикарний удар Арвідаса Новіковас зі штрафного. Збірні Литви та Фінляндії провели рівний матч, в якому удача посміхнулася литовським футболістам. У фіналі 31 травня команда Ігоря Панкратьєва зіграє з переможцем пари Латвія - Естонія...

Завдяки голу Арвідаса Новіковас Литва стала першим фіналістом Кубка Балтії. Першим фіналістом Кубка Балтії стала збірна Литви, у Вентспілсі що переграла фінів з мінімальним рахунком. Долю зустрічі вирішив шикарний удар Арвідаса Новіковас зі штрафного. Збірні Литви та Фінляндії провели рівний матч, в якому удача посміхнулася литовським футболістам. У фіналі 31 травня команда Ігоря Панкратьєва зіграє з переможцем пари Латвія - Естонія. 

Під завісу першого тайму литовці отримали право на небезпечний штрафний. До м'яча підійшов Новіковас і блискучим ударом перекинув стінку. В черговий раз спрацював негласний закон про те, що в рівній боротьбі роль "стандартів" - визначальна. Незважаючи на всі старання фінів, відігратися у них так і не вийшло. 

До перерви гострих моментів взагалі було небагато. Все той же Новіковас в дебюті зустрічі хльостко пробив із середньої дистанції: голкіпер Ніки Мяенпяя складний м'яч відбив. Фіни відповіли двома пострілами Ріку Ризики, але і тут останнє слово залишилося за голкіпером - Гедрюс Арлаускіс з казанського "Рубіна" діяв надійно. 

У другому таймі команда Міксу Паателайнена додала у швидкості і русі, але перехитрити литовську оборону у неї все одно ніяк не виходило. Напруга у володіннях Арлаускіса була присутня, але до серйозних загроз справа практично не доходила. Вже в кінцівці зустрічі Йоель Похьянпало з близької відстані не влучив у дальній кут, і на цьому запал фінської збірної згас остаточно.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.