Здоровий спосіб життя

Досить вдалим виявився перший матч на мундіалі в Бразилії для збірної Німеччини. Уже в першому матчі підопічні Йоахіма Льова розгромили португальців з рахунком 4:0. Матч відбувся 16 червня на стадіоні в Сальвадорі. Транслював матч в Україні канал "Перший національний".

З перших хвилин матчу ініціативу взяли португальці та навіть мали непоганий шанс для забитого голу, однак його не використали. Потім гра вирівнялась і навіть ініціативу перехопили німці, які плавно почали трощити збірну Португалії.

Португальці не змогли впоратися з запалом німців, як не старались. Кращим гравцем у збірній Німеччини був Томас Мюллер, котрий спромігся оформити хет-трик. У португальців негативно себе проявив Пепе, який за удар головою получив червону карточку і був видалений з поля ще в першому таймі. До хет-трика Мюллера приєднався Хуммельс, котрому теж повезло забити в цьому матчі. Ні славнозвісний Кріштіану Роналду, ні його команда не змогли нічого зробити в цьому матчі ганебно пішовши з поля, так і не зумівшт забити хоча б гол престижу.

Серед вболівальників ми могли побачити канцлера Німеччини Ангелу Меркель, яка активно вболівала за свою збірну і ледь не підстрибувала від кожного забитого м'яча. Після матчу вона поздоровила всю команду і пообітцяла приїхати ще.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.