Здоровий спосіб життя

Зламавши опір непоступливих австралійців, збірна Нідерландів відсвяткувала другу перемогу на груповому етапі чемпіонату світу в Бразилії. Після розгромної перемоги над чинними чемпіонами світу іспанцями голандці взяли перепочинок і на перших хвилинах свого другого матчу на мундіалі віддали ініціативу австралійцям, які на старті поступилися чилійцям з різницею в два м'ячі.

Підопічні Анге Постечоглу зі свистком арбітра кинулися вперед, але так захопилися, що пропустили на 20-й хвилині контратаку, що завершилася голом Ар'єна Робена. Підхопивши м'яч у центрі поля, вінгер "Баварії" протягнув його до самої штрафної, після чого оформив свій третій гол на турнірі, точно пробивши з лівого краю в дальній кут воріт Метью Райана

Радість номінальних гостей була, втім, недовгою. Футболісти в жовто-зеленій формі швидко розіграли м'яч з центру і через якісь миті зробили рахунок рівним. Райан Макгоуан видав пас, дуже схожий на передачу Дейлі Блінда з іспанцями. М'яч полетів у штрафний майданчик голландців, звідки Тім Кехілл в дотик увігнав його під поперечину - 1:1. Зупинятися на досягнутому австралійці не збиралися. До 30-ї хвилини вони цілком могли вийти вперед, але Марк Брешиано після розіграшу кутового із забійної позиції послав м'яч у небо.

Друга половина почалася в тому ж ключі, що й перша. Австралійці відразу понеслися до воріт Яспера Сіллессена, і до 54-ї хвилини їх активність принесла плоди. Деріл Янмаат зіграв рукою у штрафному, і капітан австралійців Мілі Йедінак чітко реалізував пенальті.

Тут вже прийшла черга збірної Нідерландів швидко вирівнювати рахунок. Своєчасна заміна Мемфіса Депая на Робіна ван Персі дозволила голландцям відновити рівність вже через чотири хвилини після другого пропущеного м'яча. Форвард "Манчестер Юнайтед" вразив ворота, щільно пробивши під поперечину з близької відстані, а десятьма хвилинами пізніше відзначився вже Депа, вдало пальнувши здалека. У цьому епізоді не обійшлося без ляпу голкіпера. Райан, до і після цього епізоду не раз виручав партнерів, проспав постріл нападника ПСВ, а коли стрибнув за м'ячем, той  круглий вже закотився в нижній кут його воріт.

Ця помилка стала фатальною. Голандці легко довели справу до перемоги і, набравши шість очок, закріпилися на першому місці в квартеті В. В останньому матчі групового етапу помаранчеві зіграють з командою Чилі, у якої буде можливість піднести сюрприз у відсутності ван Персі, який отримав дискваліфікацію за зайвий "гірчичник". Австралійцям в заключному турі через перебір жовтих карток не допоможе Кехілл, який забив голандцям.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.