Здоровий спосіб життя

18 червня на Чемпіонаті світу з футболу в Бразилії зійшлися Хорватія та Камерун. Трансляцію в Україні здійсював "Перший національний" канал. Розпочвши свій шлях на мундіалі з поразки від господарів, хорватам дуже потрібно було перемагати футболістів з Камеруну. Так і сталося. Хорватська збірна перемогла Камерун забивши чотири сухих м'яча.

Розгром збірної Камеруну з рахунком 4:0 дає хорватським футболістам непогані шанси на продовження боротьби в Бразилії. Хорватський форвард "Баварії" Маріо Манджукіч забив два голи.

Хорватія здобула в ніч на четвер, 19 червня, переконливу перемогу над Камеруном з рахунком 4:0 в матчі другого туру групи "А" на чемпіонаті світу з футболу в Бразилії. Рахунок у матчі відкрив форвард "Вольфсбурга" Івіца Оліч на 11-й хвилині матчу. Його одноклубник Іван Перішич зміцнив перевагу хорватських футболістів на 48-й хвилині. Результат до розгромного довів форвард мюнхенської "Баварії" Маріо Манджукич, відзначившись на 61-й і 73-й хвилинах.

Значний успіх у грі з "неприборканими левами" дозволив хорватам сподіватися на вихід в 1/8 фіналу ЧС-2014. Однак для цього їм належить 24 червня обіграти у своєму останньому матчі групового етапу міцну збірну Мексики. Камерун втратив шанси на подальше ведення боротьби за чемпіонство.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.