Здоровий спосіб життя

Граючи в меншості з 38-ї хвилини у зв'язку з видаленням капітана Костаса Кацураніса, збірна Греції все ж вистояла проти Японії, але дуже ускладнила своє завдання в Групі С. Ключовий момент матчу стався незадовго до перерви, коли Кацураніс, що вже отримав попередження на 27-й хвилині, сфолив проти капітана японців Макото Хасебе і був покараний другою жовтою карткою.

Після цього греки могли навіть забити зусиллями Вассіліса Торосідіса, але все ж команди задовольнилися нічиєю, яка подарувала Колумбії путівку в 1/8 фіналу з першого місця в групі.

Оскільки обидві команди програли свої перші матчі, в другому турі від них очікували великого бажання і агресивного футболу. Але суперники вирішили діяти вкрай обережно, вичікуючи свої моменти. Перший з них створив Юя Осако, чий кручений удар з кута штрафного виявився трохи неточним.

Кацураніс заробив своє перше попередження за жорсткому фолі проти того ж Осако, а незабаром непривітно обійшовся з Хасебе, залишивши свою команду в меншості. Дивно, але ця подія підштовхнуло Грецію до більш активних дій. Тороссідіс опинився на ударній позиції після спроби віддати пас на Фаніса Гекаса, але Ейдзі Кавасіма скоїв відмінний сейв.

Японці в другому таймі більше володіли м'ячем, а збірна Греції надіялась на стандартні положення. Серія кутових у виконанні Георгіоса Карагуніса викликала справжню паніку у володіннях Кавасіми. В одному з епізодів небезпечно головою пробив Геках, але воротар японської команди в стрибку перевів м'яч на черговий кутовий.

Небезпечні моменти виникали і на протилежному боці поля. На кинджальну передачу відгукнувся Ацуто Утида, але по воротах не влучив. На останніх хвилинах Орестіс Карнезіс відбив удар низом зі штрафного у виконанні Ясухіто Ендо, після чого стало ясно - збірна Греції вистояла, але при цьому залишилася на останньому місці в групі через гіршу різницю м'ячів, ніж у Японії.

Перед цим в рамках групи С збірна Колумбії здобула вже другу перемогу, зламавши опір Кот-д'Івуару - 2:1. Рахунок на 64-й четвертій хвилині після удару нападника "Монако" Хамеса Родрігеса відкрили південноамериканці. Майже відразу вийшов на заміну форвард "Порту" Хуан Кинтеро, подвоївши перевагу, але гол Жервіньо після стрімкого забігу повернув матчу інтригу. Зрівняти рахунок івуарійцям не вдалося, а ще набрала шість очок збірна Колумбії завдяки результату в зустрічі Японія - Греція достроково забезпечивши собі місце в плей-офф.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.