Здоровий спосіб життя

Мирна акція протесту в Сан-Паулу переросла в зіткнення радикально налаштованої молоді з поліцією. Крім того, 14 осіб затримано за напад на англійських уболівальників.

У бразильському Сан-Паулу мирна демонстрація, що пройшла  в ніч на 20 червня закінчилася зіткненнями невеликої кількості радикально налаштованих її учасників з поліцією.

Близько 1300 осіб вийшли на вулиці з вимогою введення безкоштовного проїзду на громадському транспорті, повідомляє агентство AFP. Наприкінці акції молоді люди стали кидати петарди в поліцейських. Крім того, вони розбили вітрини автосалону і спалили чотири автомобілі, розбили вікна в офісі банку, підпалили сміттєві контейнери і протягом години блокували одну вулицю. Поліція застосувала сльозогінний газ.

Крім того, неподалік від фанатської милі в Сан-Паулу поліція затримала в четвер увечері 14 осіб, які перед початком матчу збірних Уругваю та Англії кидали петарди в англійських уболівальників, які перебували в одному з барів.

Нагадаємо, протести в Бразилії почалися ще до відкриття мундіалю і тривають до нашого часу. Люди обурені тим, що влада витратила велику кількість державних грошей на Чемпіонат Світу з футболу, який по словах експертів ніяк себе не окупить. Натомість вимагають збільшення зарплат та здешевлення для населення усіх соціальних послуг.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.