Здоровий спосіб життя

В черговому матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу, що проходить в Бразилії зустрілися команди Німеччини та Алжиру. Ніхто не думав, що перемога над алжирцями дастся німцям так важко. В основний час воротарі не пропускали, на другій додатковій хвилині відзначився Андре Шюррле, а перед фінальним свистком суперники забили один одному по голу.

Триразові чемпіони світу намагалися прибрати ініціативу до рук, однак контратаки алжирців виходили набагато небезпечніші, ніж затяжні випади суперника, та й з м'ячем розлучатися вони теж не поспішали. До 20 хвилини фаворит матчу лише раз потривожив воротаря Раїса М'Болі, тоді як кривдники збірної Росії створили пару-трійку напівмоментів. Німці знітилися. Здавалося, вони не були готові до такої активності і безстрашності алжирців.

Мануелю Нойєру довелося вже не в перший раз покидати штрафну, щоб підстрахувати захисників, тоді як в атаці у німців, що грали без єдиного яскраво вираженого нападника, як і раніше нічого не клеїлося. Вони подовгу перекочували м'яч на чужій половині, але алжирці не давали ступити їм зайвого кроку, який міг би загострити ситуацію. На 40-й хвилині до голу ледь не призвів дальній удар Мехді Мостефи і рикошет від Жерома Боатенга, а в атаці у відповідь на добиванні міг відзначитися Маріо Гьотце.

Німці почали кидати в атаку все більші сили, і це обернулося тим, що на 71-й хвилині Нойєру втретє за матч довелося рятувати свою команду в якості ліберо. І все-таки у німців ще залишалися приховані резерви. На 80-й хвилині вони створили свій кращий момент у матчі. Томас Мюллер бив головою з кількох метрів - М'Болі виручив, а повторний удар Шюррле прийняв на себе захисник.

Через пару хвилин Мюллер міг забивати знову. Баварець залишив не при справах Ессаіда Белькалема, останнього з польових гравців, але потім не поцілив у ворота. У самому кінці основного часу німці ще пару разів загрожували воротам алжирців, але ті трималися стійко.

Правда, вже на другій додатковій хвилині "бундестім" домоглася свого. Мюллер пройшов лівим флангом і прострілив до кордону воротарського, звідки Шюррле витонченим ударом п'ятою переправив м'яч у сітку. Команда Льова відчула запах крові і відразу створила ще кілька небезпечних моментів. Правда, на 101-й хвилині рахунок міг знову стати рівним, будь трохи точніше удар Мостефи з ближньої дистанції.

У час, що залишився алжирці ще пограли на нервах у німців, які, втім, на 120-й хвилині зробили рахунок 2:0. Воротаря і захисників алжирців пробив Месут Езіл. Через хвилину Абдельмумен Джабу відіграв один м'яч, але було вже надто пізно. В 1/4 фіналу Німеччина битиметься зі збірною Франції. На турнірі в Бразилії представників Африки більше не залишилося.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.