Здоровий спосіб життя

"Німеччина вчетверте поспіль вийшла до півфіналу чемпіонату світу з футболу. І я на сьомому небі від щастя", - заявив голова Німецького футбольного союзу (DFB) Вольфганг Нірсбах (Wolfgang Niersbach), коментуючи перемогу збірної Німеччини над Францією (1:0) в чвертьфіналі мундіалю. "Все говорить на користь цієї команди і цього тренера.

Виграних 28 з останніх 31 офіційної гри - це сталість, демонстроване і на цьому чемпіонаті світу, в цьому кліматі, при цих умовах! Цей чемпіонат світу для бундестім вже сьогодні можна вважати успішним", - наводить слова глави німецького футболу агентство спортивної інформації sid в п'ятницю, 4 липня.

Тренер збірної ФРН Йоахім Льов (Joachim Löw) відзначив, що команда росте від гри до гри. "Гравці дуже сконцентровані і сфокусовані, команда працює дуже добре", - заявив наставник.

Воротар збірної Німеччини Мануель Нойєр (Manuel Neuer), чия блискуча реакція на удар Каріма Бензема в останні хвилини компенсованого часу зберегла для бундестім тендітну перемогу, захоплений самою можливістю зіграти на знаменитому стадіоні "Маракана" проти збірної Франції.

"Всі відчувають величезну радість з приводу виходу в півфінал. Ми показали хороший футбол, - вважає голкіпер. - І з першої до останньої хвилини кожен боровся до кінця".

Автор переможного гола захисник Матс Хуммельс вважає, що у збірної ФРН все поки складається дуже вдало. "Сподіваюся, що наш шлях на цьому турнірі продовжиться і через дев'ять днів ми зможемо знову зіграти на "Маракані" у фіналі".

Нагадаємо, що у півфінальному матчі збірна Німеччини зустрінеться з чарівиками м'яча, господарями мундіалю - бразильцями.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.