Здоровий спосіб життя

Збірна Аргентини пробилася у фінал чемпіонату світу-2014, здолавши голландців по пенальті. Героєм зустрічі став воротар "Сампдорії" Серхіо Ромеро, який відбив два удари в післяматчевій серії пенальті. Аргентинці у звітній зустрічі не могли розраховувати на одного зі своїх лідерів: вінгера "Реала" Анхеля Ді Марії, котрий був травмований.

А ось стартовий склад збірної Нідерландів виглядав бойовим, оскільки встигли одужати футболісти, які мали невеликі пошкодження Рон Влаар, Найджел де Йонг і Робін ван Персі

Безсумнівно, феєрія збірної Німеччини в першому півфінальному матчі з бразильцями (7:1) справила враження на футболістів обох команд. У підсумку стартовий відрізок зустрічі дуже нагадував матч італійської серії С1 - абсолютно без моментів і яких-небудь подій, що запам'ятовуються. Перший удар був нанесений тільки на 13-й хвилині, коли Уеслі Снейдер запустив м'яч метрів на десять лівіше воріт Ромеро.

В атаці у відповідь південноамериканці заробили небезпечний штрафний удар. З таких "стандартів" Ліонель Мессі забив силу-силенну м'ячів, але цього разу з його пострілом дуже впевнено впорався Яспер Сіллессен. У середині тайму до голу міг призвести ще один розіграш стандартного положення. Есекьєль Лавессі зробив хорошу подачу з кутового, а новобранець "Зеніту" Гарай головою пробив над поперечиною.

Поступово нейтральні глядачі, які зібралися на трибунах "Сан-Паулу", стали освистувати учасників матчу - аж надто бляклим був футбол у їхньому виконанні. Втім, і це не змусило гравців діяти хоч трішки гостріше. Ставки були занадто високі, і до кінця тайму не трапилося жодного епізоду, яких міг би запа'ятатись.

Перерва ніяк не вплинув на події на полі. У такій ситуації "підірвати" гру міг би гол, але команди довгий час не могли створити небезпечний момент біля чужих воріт. На кінець години після хорошої флангової передачі Лавессі, Гонсало Ігуаїн мав шанс перевірити Сілессена, проте його удар головою був блокований.

Загалом, гра йшла до першої помилки, і з плином часу стало очевидно, що овертайму вже не уникнути. Все могло змінитися на першій хвилині доданого часу, коли Ар'єн Роббен поскакав відразу від кількох опікунів, але явно забарився з ударом. У підсумку Хав'єр Маскерано у відчайдушному підкаті перевів м'яч на кутовий.

У додатковий час голандці спочатку грали активніше суперника, але це не знаходило ніякого відображення на табло. Зневірившись вийти на забійну позицію, Роббен на 99-й хвилині зважився на постріл з дальньої дистанції - Ромеро був напоготові. Другий додатковий тайм вже залишився за аргентинцями. Вийшовши на заміну Родріго Паласіо занапастивши гарний момент для взяття воріт на 115-й хвилині.

У результаті все вирішувалося в серії 11-метрових, і тут на перший план вийшов Ромеро, який відбив удари Влаара і Снейдера. Родрігес найпотужнішим пострілом вивів аргентинців у фінал - м'яч опинився у сітці рикошетом від рук Сілессена і перекладини. У неділю команда Аргентини зустрінеться з німцями, маючи шанс виграти мундіаль на території своїх заклятих суперників. Днем раніше збірна Нідерландів розіграє бронзові нагороди в дуелі з Бразилією.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.