Здоровий спосіб життя

Філіп Лам оголосив про завершення ігрової кар'єри у складі збірної Німеччини. Минулого тижня захисник "Баварії" став чемпіоном світу у складі "бундестім" і тепер зі спокійним серцем вирішив сконцентруватися на виступі в складі мюнхенського клубу. 

"Для мене настав час. Ще в понеділок я сказав Йоахіму Льову, що завершую кар'єру в збірній, - пояснив 30-річний футболіст. - Це рішення визрівало в мені по ходу всього минулого сезону. Я заздалегідь визначився, що чемпіонат в Бразилії стане моїм останнім турніром. З повним душевним спокоєм йду з команди, за яку з задоволенням виступав протягом десяти років". 

Універсальний гравець почав "мундіаль" на позиції опорного хавбека, але починаючи з 1/4 фіналу діяв на правому краю оборони. Недільний фінал у Ріо-де-Жанейро став для Лама 113-м матчем у національній збірній. "Перемога в чемпіонаті світу - титул, який нікуди вже не піде. Я плакав, я кричав і насолоджувався спокоєм", - додав гравець. 

Вже скоро німецьку збірну чекає старт у кваліфікації ЄВРО-2016, де вона зіграє в одній групі зі збірними Шотландії, Польщі, Ірландії, Грузії та Гібралтару.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.