Здоровий спосіб життя

Вчора, 22 липня, відбувся довгоочікуваний футбольний матч за Суперкубок України. За нього боролися «Шахтар» Донецьк та «Динамо» Київ. Відбувалось це спортивне дійство у Львові на місцевому «Арена-Львів». На вщент забитому стадіоні розпочали гру о 21:00 за Києвом. Усі футбольні вболівальники України знають, що слід чекати від матчу в якому грають «гірники» та «динамівці».

Матчі цих суперників завжди супроводжувались бійками, грубою грою на кожному клаптику поля. Та не цього разу! Хоча на полі було пару зіткнень, та то були чисто ігрові моменти. Перший раз клуби показали, що в такий важкий момент для України потрібно обєднатись проти спільного зовнішнього ворога. Це продемонстрували, як гравці, так і фанати обох клубів. Ще перед матчем фанати двох клубів зробили спільний марш по місті Лева, що безперечно є ознакою цього.

Але великого по-справжньому і видовищного футболу гравці продемонструвати не змогли. Не зрозуміло з яких причин, але ту гру яку вони продемонстрували дивитись реально було нудно і нецікаво. Лиш під кінець другого тайму гол Гладкого трохи оживив футболістів. Саме новобранець донеччан відкрив лік голам в цьому матчі, зробивши рахунок 1 – 0 на їх користь. А вже через декілька хвилин під завісу матчу, також новобранець «Шахтаря», в минулому одноклубник Тайсона по харківському «Металісту» Марлос робить рахунок 2 – 0 на користь «гірників». В даному голі слід відзначити повний провал захисту «Динамо». Марлос наче на прогулянці обвів двох захисників та забив гол. В підсумку 2 – 0. Від тепер у донецької команди на один суперкубок більше ніж у «Динамо». Та гравцям слід думати не про це, а про те, як покращити рівень своєї гри.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.