Здоровий спосіб життя

Збірна України з футболу не змогла обіграти збірну команду Литви в товаристському матчі, що нещодавно закінчився в Києві на НСК "Олімпійський". Матч розпочався 18 листопада, о 21-00.

Хоч на полі переважала наша збірна проте, фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував на табло нічийний результат 0 - 0.

По при усі заміни та несподіваний стартовий склад команда Михайла Фоменка не змогла забити. В першому таймі він випустив на поле багато нових футболістів, які в принципі створили пару моментів, не 100%, але таких, які могли б закінчитись взяттям воріт. Литовці показали, що їхня збірна сильна, атлетична, агресивна. Хоч ми і не бачили у них високої індивідуальної майстерності, проте в двох таймах вони малу майже 100% шанс забити гол. Неодноразово за весь матч нашу збірну рятував наш голкіпер, Денис Бойко. Його без будь-яких сумнівів можна назвати кращим футболістом у складі збірної України. Відіграв просто чудово. Неодноразово рятував нашу команду від забитого гола.

Михайло Фоменко зробив ставку на другий тайм і з самого початку на полі з'явились Коноплянка, Ярмоленко, Тимощук. Саме ті гравці, які на думку Фоменка могли б принести перемогу. Та не виходило забивати. Хоч Литва і показала свою силу на полі, це не та команда з якою слід розходитись по нулям. Натомість ледь не пропустили під кінець другого періоду. Литва швидко організувала контратаку і нашу збірну спасає черговий раз Денис Бойко. Захист в України сьогодні відверто храмав. Підсумковий рахунок матчу однозначно приніс радість тільки Литві.

Цей матч був останнім в цьому році за участі нашої збірної. 6 перемог подарували вони нам в цьому році і тільки 1 раз програли.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.