Здоровий спосіб життя

Президент Міжнародної Федерації Футбольних Асоціацій Йозеф Блаттер подав заяву в Федеральну прокуратуру Швейцарії у звязку зі скандалом, що виник довкола вибору країн, які проводитимуть чемпіонат світу з футболу у 2018 і 2022 роках.

В документі йдеться про можливих осіб причетних до цього порушення, а також підозра в міжнародному переміщенні активів. Імена конкретних людей поки не називається. Приводом для позову послужив звіт члена комітету ФІФА з етики Майкла Гарсії.

Тепер цим питанням займеться правоохоронна система Швейцарії.

Глава комітету по етиці ФІФА Ханс-Йоахім Еккерт уточнив, що під час аналізу звіту про надання права Росії та Катару проводити чемпіонати всіту з футболу у 2018 і 2022 роках, комітет наштовхнувся на докази, які дають право підозрювати у корупції людей, які мають відношення до Швейцарії. Саме тому, за словами Еккерта, його обов'язком було порадити Йозефу Блаттеру звернутись саме в швейцарські правоохоронні органи. Адже у них буде більше можливостей провести глубоке розслідування цієї справи, довкола якої сконцентрований погляд усього світу.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.