Здоровий спосіб життя

Володимир Кличко очолив рейтинг найбагатших спортсменів України року, що минає. Тільки за два проведені бої у поточному році наш суперваговик поповнив власну скарбницю на більш як 13 мільйонів доларів.

Нагадаємо, Володимир у квітні впевнено здолав австралійця Алекса Леапаї, а в листопаді добре відлупцював болгарина Кубрата Пулєва, який після бою заявив, що Кличку повезло. Додатково чотири мільйони доларів Володимир Кличко заробив на рекламі. 

Другу позицію українського рейтингу спортивних багатіїв країни посів славнозвісний півзахисник збірної України з футболу Анатолій Тимощук. Його статки за цей рік оцінюють в 3,7 мільйона доларів. 

Приблизно одинаково заробили центровий "Фінікса" Олексій Лень і український талант боксу Вася Ломаченко. Хлопці заробили по 3,6 мільйона доларів. Відповідно розділивши по-братськи 3 і 4 місце.

П'ятірку найбагатших замкнув Андрій Ярмоленко, талановитий футболіст, який на даний момент виступає за київське "Динамо". За поточний рік він заробив 2,8 мільйона доларів.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.