Здоровий спосіб життя

9 лютого 2014 року визначна дата для українського спорту. Цей день нагородив Україну бронзою. Завоювала бронзу українська біатлоністка Віта Семеренко.  В жіночому спринті на дистанції 7,5 кілометрів наша талановита біатлоністка в запеклій боротьбі виборола 3 місце. Вона програла переможниці  21.7 секунди.

Перемогла ж спринтерську гонку спортсменка зі Словакії  - Анастасія Кузьміна (результат 21:06).

Станом на 9 лютого Україна ділить 14 місце з командою Велокобританії. Лідирує ж у загальному заліку збірна Канади (яка у своєму активі має 2 золоті, 1 срубну і 4 бронзові нагороди), другу позицію займає збірна Голандії та її 4 медалі (2 золота, 1 срібло, 1 бронза), третя США (2 золота і 2 бронзи).

Цікава подія сталась при врученні медалі Віті Семеренко. Получивши медаль, до неї підбігли інші члени збірної і дівчата гуртом викрикнули: «За майдан!» Присвячуючи цю медаль тим людям, які стоять на майдані і боряться за свої права, за Україну без корупції, за кожного з нас, за наше майбутнє. Цей жест спортсменок тепло сприйняли на майдані, подякувавши дівчатам. Отакі вони справжні патріоти України!

Нагадуємо, що це тільки 3 день олімпіади і результати можуть різко помінятись, тож будемо вболівати за наших спортсменів. Успіхів!!

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.