Здоровий спосіб життя

З однією медаллю залишається збірна України на олімпіаді в Сочі станом на 11 лютого 2014 р. Сьогодні відбулась гонка переслідування  у жінок по біатлону на  дистанції в 12,5 км., та на жаль вона не принесла бажаних медалей для нашої збірної. Найближче до медалі наблизилась Валентина Семеренко після 4 вогневого рубіжа вона вийшла на 2 місце в загальному заліку.

Та вже ближче до фінішу вона поступилась Турі Бергер +37.6с, Теї Грегорін +42.0с та Габріелі Соукаловій +47.6с і  зайняла 5 місце. Нагадаємо, що стартувала вона на 10 позиції. А сестра, яка виборола не так давно поки що єдину українську медаль стартуючи з 3 місця зайняла 10 місце. Третьою спортсменкою від нашої збірної була Олена Підгрушна, яка трохи покращила свій показник перед індивідуальною гонкою та зайняла 22 місце.

До вашої уваги передстартова статистика відставання біатлоністок  щодо Анастасії Кузьміної в секундах:

26. Олена Підгрушна (Україна) - 1:06

Можемо зробити висновок, що Валя Семеренко та Олена Підгрушна покращили свої показники перед індивідуальною гонкою. Віта ж трохи опустилась.