Здоровий спосіб життя

25 лютого відбулись чергові матчі розіграшу ліги чемпіонів 1/8 фіналу. Перший матч відбувся в Санкт-Петербурзі, де місцевий «Зеніт» приймав «джмелів» з Дортмунда. Уже на четвертій хвилині матчу футболісти з Дортмунда відкрили рахунок в цьому матчі. Гол забив ніхто інший, як Генріх Мхітарян – славнозвісний форвард  донецького «Шахтаря».

Нагадаємо, що саме в Донецьку футболіст провів багато сезонів і став таким класовим футболістом. Одразу ж після забитого Мхітаряном гола на п‘ятій хвилині матчу «Борусія» забиває другий гол. Цього разу відзначився Ройс. Так і закінчився перший тайм. В другомі таймі суперники обмінялись ще по два голи і фінальний свисток зафіксував 2:4 на користь «Борусії». В росіян забили Шатов та Халк, а в футболістів з Дортмунда дубль оформив на себе славнозвісний Роберт Левандовскі. Як  без нього. Одним з кращих форвардів на теперішній час є поляк.

Другий матч Олімпіакос – Манчестер Юнайтед  приніс всім вболівальникам справжню сенсацію.

Греки по одному голу в кожному таймі залишили футболістам з Манчестера. Ті ж не спромоглись забити навіть гол престижу.  На 38 хвилині  відкрив рахунок в матчі Домінгес, а Кемпбел на 54 хвилині його подвоїв. В підсумку 2:0 на користь «Олімпіакосу». Дияволи терплять краху.

Нагадаємо, що сьогодні відбудуться чергові матчі розіграшу Ліги Чемпіонів, де турецький «Галатасарай» прийме команду з Лондона «Челсі», а німецьке «Шальке» прийматиме іспанський «Реал».

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.