Здоровий спосіб життя

26 лютого відбулось продовження свята Ліги Чемпіонів, де зіграли свої матчі  дві пари: Шальке – Реал, та Галатасарай – Челсі. Почнемо з першої пари, сенсації не відбулося Мадридський «Реал» розгромив німецьке «Шальке». Знущання над німцями на 13 хвилині розпочав Карім Бензема, який згодом оформив дубль, а вже через 8 хвилин друг м‘яч у ворота «Шальке» забив Бейл.

З рахунком 0:2 закінчився перший тайм. А в другому «Реал» відвантажив ще 4 м‘ячі у ворота соперника. Дублі за весь матч оформили на свій рахунок Бензема, Бейл та звісно ж Крістіану Роналду. Гол престижу хазяїни поля відквитали аж на 90 хвилині матчі. Гол забив Хунтелаар. В підсумку 1:6 на користь іспанців.

В другому матчі 1/8 фінала Ліги Чемпіонів сенсація все ж відбулась фаворит пари лондонський «Челсі» у виїзному матчі проти турецького «Галатасараю» не зміг його обіграти. Матч закінчився з нічийним рахунком  1:1. На 9 хвилині матчі Торрес  відкрив рахунок. Так і закінчився перший тайм. А в другому турки відквитали гол і втримали цей результат до кінця матчу.