Здоровий спосіб життя

Вчора, 27 лютого, відбулись матчі Ліги Європи в який брали участь  4 українських клуба. Жоден з наших клубів не виграв, чим дуже засмутив своїх фанатів. Найкращим виступом можна рахувати матч за участю «Динамо» Київ проти «Валенсії. Команди зіграли в нічию 0:0. Але за підсумками двох матчів далі йде саме «Валенсія».

Дніпропетровський «Дніпро» виграючи на виїзді в першому таймі 1:0, в другому зумів пропустити 3 м‘ячі. Перший тайм був напруженим. Проте футболісти з Дніпропетровська тримали добре оборону і навіть мали шанси забити не один м‘яч. Та на початку другого тайму після вилучення на 63 хвилині Романа Зозулі команда просто розклеїлась і почала тріщати по швах. В підсумку 3:1 на користь «Тотенхема» - дніпряни  з повним провалом повертаються додому. «Чорноморець» граючи з «Ліоном» на рівних майже весь матч, аж під кінець пропустив фатальний м‘яч, який став причиною вильоту команди з розіграшу Ліги Європи. «Шахтар» натомість не зумів в домашніх стінах обіграти скромну «Вікторію», зате спромігся програти  1:2 на користь «Вікторії».

Шахтар 1-2  Вікторія

Тотенхем  3-1 Дніпро

Валенсія  0-0  Динамо

Ліон  1-0 Чорноморець