Здоровий спосіб життя

Вчора жителі  Кіпру мали змогу насолоджуватись видовищним футболом, в якому брали участь збірна України та збірна США. Наші футболісти вийшли на поле в синій формі, яка в кінцевому результаті  стала для них переможною. Як ви знаєте не дуже везло нашій збірній на полях Кіпра, та не цього разу. З самого початку матча наші футболісти почали дуже агресивно. Пресинг був відчутний американцям і завдяки цьому уже на дванадцятій хвилині забив гол один з кращих футболістів нашої збірної Андрій Ярмоленко.

В очах наших футболістів був справжній запал. Було замітно, що хлопці дуже раді, що змогли трохи переключитись з політичної тему на спортивну. Грали з дуже високою самовіддачею, це було дуже помітно. Давно ми не бачили таких активних дій з боку нашої збірної. Якщо порівнювати цей матч з матчем проти французів за квиток на чемпіонат світу, то це були дві зовсім різні команди. Зразу видно, що Фоменко добре підготував морально футболістів до цього матчу. Ще перший тайм запам‘ятався тим, що наші футболісти мали багато виходів один на один з голкіпером США  Ховардом та забити ніхто не зумів. Перший тайм так і закінчився з рахунком  1-0 на користь українців. А другий тайм нас порадував голом Марко Девіча, нагадаємо, що це його перший забитий м‘яч з часів переходу у казанський «Рубін». Гол був забитий на 67 хвилині матчу. Девіч легко розібрався з захисниками і без всяких вагань пробив точно у ворота. На маленькому стадіоні було багато українських фанатів, які тримали різні транспаранти з закликами до миру. Не обійшлось і без бійок. Безус заїхав в ногу Демпсі, той не витримав і почалась потасовка на полі. Та втім арбітр швидко розібрався з цією ситуацією та нагородив футболістів по жовтому гірчичнику. В цілому захист американців зіграв дуже погано в цьому матчі. Багато неузгоджений дій та велика кількість безглуздих помилок, які  і призвели до остаточного результата 2-0 на користь збірної України. Непоганий результат після футбольного затишшя, що було в нас на батьківшині. Надіємось, що ситуація в Україні покращиться і ми уже в найближчий час зможемо насолоджуватись матчами прем‘єр ліги  чи нашої збірної.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.