Здоровий спосіб життя

В Мюнхен «каноніри» їхали тільки за перемогою, та як сталось насправді ми розкажемо в цьому обзорі від Sportluck.org. Перед матчем  Арсен Венгер багато говорив, що мов у Арсенала  є всі шанси на перемогу, що команда получила нових виконавців, які зробили підсилення в грі. І чітко заявив, що «Арсенал» їде за перемогою.

Та все сталось не так, як цього хотів Венгер. Уже з перших хвилин матчу у лондонців не получалось фактично нічого. Можна сказати, що гра йшла за піддиктовкою «Баварії». Хосе Гвардіола побудував гру на утримуванні м’яча та плавного переходу в атаку. Німці контролювали хід гри з перших хвилин, хоча деякі випади лондонської команди мали непогані шанси на забитий гол в першому таймі. Загалом першу половину дивитись було скучно і вона нічим особливим не запам’яталась. Данте на 8 звилині получив нікому не потрібну жовту карточку, натомість «Арсенал» заробив аж два гірчичника. Їх получили Подольські та Артета на 26 та 29 хвилині відповідно. На перерву команди пішли з нульовим рахунком, який був на користь німців. Це повинно було розбудити «Арсенал» в другому таймі. Та сон був міцний і вже на початку другого тайму Рібері недужо квапливо і якось напрочуд легко увійшов з свого флангу в штрафний майданчик канонірів, віддав прицільний пас на Швайнштайгера, якого чомусь ніхто не прикривав, де той влучним ударом відкрив рахунок в матчі. Трибуни завелись і привітали свою команду з забитим голом. Гра продовжувалась у неквапливому темпі зі сторони німців, адже саме вони більше володіли м’ячем і в другому таймі. Гол був забитий на 55 хвилині матчу. Здавалось, що для команди Арсена Венгера уже все закінчено та буквально уже через дві хвилини Лукаш Подольські відновив інтригу в матчі. Це трохи оживило лондонську команду. Та цього не вистачило для того, щоб забити у ворота «Баварії» ще два м’ячі. Єдине на що спромоглись каноніри це на прояв агресії. На 85 хвилині Томас Мюллєр змінив Франка Рібері, а через 7 хвилин Мюллєр ще й спромігся незабити пенальті. Загалом матч закінчився з рахунком  1 – 1. Німці йдуть далі, а в «Арсенала» буде час, щоб провести аналіз поєдинку та зробити висновки. В цілому матч був нецікавий і ми впевнені, що всі хто став свідком цього дійства однозначно чекав чогось більшого від матчу такого рангу і з такими провідними європейськими командами. Гранди зруйнували свято футболу. Далі йде «Баварія» і всі ждуть від них справжнього футболу гідного Ліги Чемпіонів.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.