Здоровий спосіб життя

Кажуть, що в такій стадії розіграшу Ліги Чемпіонів немає слабких команд, що мол слабкі вилітають ще в кваліфікації. Та слідкуючи за грою Атлетіко – Мілан  цей вираз можна спростувати. Ще до початку матчу усі фахівці футболу та навіть і вболівальники розуміли, що від цього матчу слід чекати атакуючого і динамічного футболу.

Всі розуміли, що нічийний рахунок не влаштує нікого, а особливо нового наставника «Мілану» Кларенса Зейдорфа.  І тільки но почався матч, як «матрацники» уже на 3 хвилині  відкривають рахунок в цьому поєдинку. Зробив це Коста. Здавалося б, що це морально вбило команду з Мілана та Кака на 27 хвилині відквитав м’яч зрівнявши рахунок і подаривши своїй команді шанс на прохід в наступний раунд змагань. Та недовго прийшлось радіти «Мілану». Туран на 40 хвилині матчу виводить мадридську команду вперед роблячи рахунок 2 – 1 на користь «Атлетіко». Цей гол в роздівалку мабуть і зіграв найважливішу роль в цьому матчі. Принаймі так думали до початку другого тайму. Загалом перший тайм був майже на рівних, якщо не враховувати те, що команда з Італії не могла створити чогось суттєвого біля воріт соперника. Гра відверто не получалась і виглядало все так нібито перед матчем футболісти довший час не підтримували спортивну форму. Після перерви «Мілан» дуже агресивно почав другий тайм про що свідчать получені жовті картки, а їх у італійців було аж чотири. Дві в першому таймі і дві в другому. Якщо в першому таймі «Мілан» хоть трохи намагався грати, то в другому таймі духу їм не вистачило. Почалась брудна і агресивна гра, яка призводила до численних непорозумінь зі сторони обох команд. І вже на 70 хвилині матчу «Атлетіко» забив гол зробивши рахунок 3 – 1. Це фактично означало, що італійці навряд чи зможуть уже пройти в наступний раунд враховуючи, що «Атлетіко» в попередньому раунді мінімально здолав італійців на віїзді 1 – 0. А остаточно добив «Мілан» у всіх значеннях цього слова, той самий Коста, який і відкрив парад голів в цьому матчі. Підсумок 4 – 1. Зейдорф  та команда повертаються не в кращому настрої з Іспанії. В міланської команди справи йдуть взагалі погано останнім часом. Вони дуже погано виступають у внутрішньому чемпіонаті програвши в минулому турі серії А на виїзді «Удінезе» 1 – 0. Мілан зализує рани, а іспанська команда проходить далі, з чим ми їх і вітаємо.

А вже сьогодні в 21-45 по Києву свято футбола продовжиться і ми станемо свідками ще двох матчів: