Здоровий спосіб життя

Вчора в середу 12 грудня 2014 року в Парижі на стадіоні «Парк де Пренс» в 21-45 за київським часом відбувся матч-віповідь 1/8 фінала плей-офф раунд Ліги Чемпіонів в якому брали участь французький «ПСЖ» та леверкузенський «Баєр». Враховуючи, що це матч відповідь а всі ми знаємо, що в першому матчі команда з Парижа просто познущалась над німцями накидавши їм сухих чотири м’ячі, всі знали, що за матч їх чекає.

Не можна сказати, що цей матч викликав особливий інтерес, адже відквитати на виїзді чотири гола майже не можливо, що і показав результат цього матчу. Почалась гра з піддиктовки французів, які плавно та невимушено контролювали хід поєдинку. Маючи гандикап у чотири м’ячі футболісти «ПСЖ» нікуди не спішили, чекаючи, що саме «Баєр» буде проявляти спортивну агресію. Та у леверкузенців нічого не виходило, французи блокували майже усі їхні атаки. Навіть забитий на 6 хвилині німцями гол не придав особливого ентузіазму команді. Гол забив Сідней Сем. А вже через  сім хвилин французи зрівняли рахунок. Зробив це Маркіньос на 13 хвилині матчу. Ще був прикрий випадок для німців на 28 хвилині, коли Сімон Рольфез не реалізував пенальті спустивши моральний дух команди ще більше. До кінця першого тайму голів ми більше не побачили і в роздівалку футболісти пішли з нічийним рахунком 1 – 1. В не найкращому настрої пішли на перерву німці. Щоб пройти далі їм потрібно було забивати чотири м’ячі.  В другому ж таймі сенсації не відбулось і німці не те, що не забили. А навіть пропустили. Сталось це на 53 хвилині і гол забив Лавессі.  А на 68 хвилині головний арбітр матчу ще й вилучив Емре Кана залишивши німців в десятьох. Баєр багато порушував правила получав за це гірчичники і не міг зробити нічого, а «ПСЖ» не спіша продовжував домінувати.  Гра відверто була нецікава і передбачувана.З рахунком 2 – 1 на користь «ПСЖ» закінчився матч, а це означає, що в наступний раунд  Ліги Чемпіонів йде саме французька команда одержавши перемогу в двох матчах.

А вже завтра ми станемо свідками розіграшу Ліги Європи, яка подарує нам порцію футбольного адреналіну.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.