Здоровий спосіб життя

Останній матч розіграшу 1/8 фінала плей-офф раунда Ліги Чемпіонів відбувся напередодні в Іспанії на легендарному і історичному стадіоні «Камп Ноу». В якому місцева «Барселона» приймала гостів з Англії «Манчестер Сіті». Гра почалась 12 березня о 21-45хв. за київським часом.

Це мабуть єдиний матч Ліги Чемпіонів цього тижня, який тримав усіх спостерігачів у напрузі і мав усі шанси на сенсацію та певну інтригу. Хоть каталонці виграли на виїзді 0 – 2, це ще нічого не означало. Адже «Манчестер Сіті» зараз має дуже сильний склад і у них достатньо сил, щоб обіграти на виїзді навіть такого гранда, як «Барселона».  Матч почався на дуже високих швидкостях. Барса старалась грати у свій футбол з повільними розіграшами та тотальним контролем м’яча. Зв’яка форвардів каталонців  Мессі-Неймар добре попсувала нерви фанам Мансіті. Чимало шансів вони мали у першому таймі. Мессі навіть зумів поцілити у штангу, що є нетиповим для цього футболіста. Та захист англійців хоть і давав невеличкі прогалини все ж зумів утримати свої ворота недотроганими у першому таймі. Натомість англійці створювали в атаці 100% нагоди для взяття воріт каталонців, хоча також не забили. По моментах перший тайм був на рівних. Але по жовтих карточках явна перевага була у «Манчестера». В тім перший тайм закінчився бойовою нічиєю. Хоча бажання було забивати шалене у обох команд. А от другий тайм порадував глядачів забитими голами. Розпочав це дійство першим звісно ж Ліонель Мессі. Сіск Фабрегас розрізуючим ударом залишив оборону «Манчестера» позаду. Єдиний хто дотянувся з захисників до м’яча був Лескот, та зробив це він невдало і Ліонель вийшов один на один з Хартом. А далі ви все знаєте. «Манчестер» почав сипатись. Багато було порушень, що і призвело до вилучення з поля гравця туманного альбіону Пабла Хавєра Сабалєтту. Сталося це на 77 хвилині матчу. Карточку получив за емоційний прояв до арбітра. В десятьох протистояти «Барселоні» стало ще важче.  Та це не зламало характер англійської команди і на 88 хвилині подачею з кутового м’яч потрапляє до Джеко. Той скидує далі і Компані без всяких проблем переправляє круглого у ворота каталонців. 1 - 1  на 88 хвилині і команда з Англії розуміє, що не встигне відквитати ще два сухих м’яча. Та ці роздуми англійців розвіяв Даніель Алвеш. Получивши пас від Ін’єсти, який в принципі і створив гол сам, без проблем забив гол. 2 - 1 «Барселона» виграє два матчі проти «Манчестера» і виходить в наступний раунд змагань. Яка ж Ліга Чемпіонів без каталонців. Це перетворилось уже в традицію. Та що буде далі покаже час.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.