Здоровий спосіб життя

Вперше після подій, що відбувались протягом зими в Україні, пройшли матчі прем’єр ліги України. Грали вони, як 15 так і 16 березня. Це трохи відвело увагу українців від російської окупації  Криму. В матчах сенсацій не відбулось. Єдине, що дуже пригнітило усіх фанів вітчизняного футболу, це те, що харківський «Металіст» посипався на очах.

Пішло багато топових гравців з команди, а найбільшою втратою є відставка головного тренера харків’ян Мирона Маркевича. Людина, яка і створила цю дивовижну команду, яка своєю грою радувала не одне серце українця. Ще раніше Маркевич розказував, що зарплату не платять уже  три місяця і що він планує піти з клубу, що це тільки питання часу. Маємо, що маємо. Можливо новий президент клубу зможе відновити все, що було зруйноване через певні на то причини. Команди не показали нічого особливого – це і недивно адже така затяжна пауза в ігровому процесі далась в знаки. Непогано забивав «Шахтар», його бразильці продемонстрували  весь набір бразильських фінтів, що і порадувало  глядачів. «Динамо» показало не найкращу свою гру, та мабуть всі уже привикли бачити саме таке «Динамо». Від великого клуба залишилась тільки назва. Суцільний провал в грі продемонстрували столичні гравці. Транжирили моменти, робили багато примітивних помилок.

До вашої уваги результати 21 туру прем’єр ліги України:

Металург Д

1 – 1

Іллічівець

Карпати

0 – 1

Волинь

Дніпро

3 – 0

Севастополь

Ворскла

1 – 1

Зоря

Металург З

0 – 3

Шахтар

Металіст

1 – 1

Говерла

Таврія

1 – 2

Динамо

 

Наступний раунд прем’єр ліги України відбудеться 22 та 23 березня. Усі результати матчу ви зможете найти на нашому сайті одразу після завершення матчів.

 

 

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.