Здоровий спосіб життя

Вчора відбувся другий матч 1/8 фінала Ліги Чемпіонів за участю лондонського «Челсі» та турецького «Галатасарая». Ропочався матч о 21 – 45 за київським часом на легендарному стадіоні «Стенфорд Брідж». Турки приїхали перемагати, адже вдома вони зіграли в нічию 1 – 1 і перемога це був єдиний вихід з ситуації для прохода в наступний раунд змагань.

Та не вспів матч початись, як новоспечений гравець «Челсі» Семюель Ето уже на 4 хвилині матчі відкрив рахунок. Гол був швидким при динамічному розіграшу, який почався з перехвату у центрі поля. Швидка і точна розпасовка лондонської команди вивела Ето на хорошу позицію, де футболіст з недуже гострого кута завдав удару, який ледь не парирував голкіпер «Галатасарая». Дотянутись дотянувся та не перешкодив  круглому залетіти у ворота. Взагалі слід зазначити, що швидку реакцію має воротар турецької команди, який досить непогано показав себе у цьому матчі. Впродовж першого тайму багато разів спасав команду голкіпер гостей. Так було до 42 хвилини. Лемпард подав кутовий навіс в штрафний майданчик точнісінько Тері на голову, той в свою чергу поцілив у ворота. Та знову спасає команду Муслері відбиваючи удар, а вже на добиванні Кейхел просто з 3 – 4 метрів розстрілює турецькі ворота роблячи рахунок 2 – 0 на користь «Челсі». Так і закінчується перший тайм. «Галатасарай» іде в роздівалку не в найкращому настрої розуміючи, що в другому таймі прийдеться атакувати і грати на перемогу. А «Челсі» можна передбачити стане в захист і буде чекати слушної нагоди, щоб збільшити свою перевагу. Другий тайм не порадував глядачів забитими голами. Все чим порадували глядачів футболісти це жовтими картками, дві у «Челсі» і одна у «Галатасарая». Отже, матч зікінчився 2 – 0 на користь «Челсі». Англійці йдуть далі, а турецька команда вибуває з розіграшу Ліги Чемпіонів.  В паралельному матчі розіграшу кубка зустрілись мадридський «Реал» та німецьке «Шальке 04». Про результат цього матчу ви зможете дізнатись у нашому наступному огляді.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.