Здоровий спосіб життя

Матч «Реал (Мадрид)» – «Шальке 04 (Гельзенкірхен)» відбувся вчора на легендарному «Сантьяго Бернабеу».  Враховуючи, що першу зустріч мадридці на виїзді здолали німців 6 – 1 навряд чи хтось вірив в диво. Такий гандикап дав усі права «Реалу» на те, щоб почувати себе на фундбольному полі вільно, без зайвих думок. Дива не сталося і в цьому матчі.

Головний арбітр матчу був Сергій Карасьов, який непогано справився зі своїм завданням. Не вспів матч початись. Як на сьомій хвилині Хесе получив серйозну травму і іспанці вимушенні були зробити заміну. На заміну вийшов Гарет Бейл, який швидко включився в гру. «Реал» ще в першому таймі продемонстрував, що не збирається сидіти в захисті і створював багато цікавих моментів біля воріт соперника. Один з таких моментів перетворився в гол уже на 21 хвилині матчу. Красиву комбінацію розіграли мадридці. На Морату віддали глубокий навіс майже з центра поля, той віддав пас на Бейла, а він зробив простріл в штрафну в якій на випередження зіграв Роналду відкривши рахунок в цьому матчі. На 27 хвилині дует Бейл-Мората міг подвоїти рахунок, та не судилось. З надзвичайно вигідної позиції Мората після пасу Бейла не зміг поцілити у ворота.  А на 31 хвилині німці зрівняли рахунок. Курйозний м’яч увігнав у ворота іспанців Тім Хогланд, який без зайвих перешкод підійшов ближче до воріт пробив і від Рамоса зрикошетило у ворота. З рахунком  1 – 1 команди пішли на перерву. Другий тайм розпочався з госторого моменту іспанців, які знову не скористались майже стопроцентною нагодою. «Шальке» з любязністю відповіли тим самим.  А на 56 хвилині травми зазнав гравець «Шальке» Бенедикт Хеведес, якого відразу поміняли на Кірякоса Попадопулоса.  Далі гра тривала за переваги «Реала», що і призвело до гола на 74 хвилині. Дубль оформив невтомний Кріштіну Роналду. А рівно через хвилину рахунок стає 3 – 1 на користь мадридських футболістів. За підсумком двох матчів «Реал» переміг «Шальке» з рахунком  9 – 2, що дає змогу команді з столиці Іспанії вийти в ¼ Ліги Чемпіонів. Досить потужно розібрались з німцями іспанці. Та чи зможе «Реал» пройти далі? Це ми дізнаємось уже в наступному матчі. Отже до зустрічі.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.