Здоровий спосіб життя

Свято футбола триває. Ліга Чемпіонів дарує нам нові події в футболі. Вчора 19 березня відбувся черговий матч 1/8 фінала в якому зустрічались «Борусія (Дортмунд)» та «Зеніт (Санкт-Петербург)». Гра відбулась на місцевому стадіоні господарів поля «Сігнал Ідуна Парк». Головний арбітр матчу Альберто Ундіано Малєнко. Динамічну та красиву гру показали обидві команди.

В цьому матчі було все, що притаманне справжньому футболу. Швидкість, видовищність, інтрига та просто красива гра. Зразу після свистка арбітра обидві команди рванули в бій. Швидкості зашкалювали. Чіткість  у діях відчувалась в обох команд. Уже на п’ятій хвилині матчу рахунок могли відкрити господарі. Шмельцер зробив класну подачу в штрафний майданчик, де Обамеянг випередив Малофєєва і  приблизно з шести метрів не влучив у порожні ворота.  Через кілька хвилин гострий момент був уже біля воріт «Зеніта». Та спроба також була не влучною. Дуже гостро атакували обидві команди. А вже на 16 хвилині справжню майстерність продемонстрував Халк. Він сам створив справжній шедевр. Обійшовши чотирьох гравців «Зеніту» потіжно пробив у дев’ятку воріт. Удар був просто фантастичний. Голкіпер німців так і не дотянувся.  Неймовірний за красотою гол відкрив рахунок в цьому протистоянні.  Після голу була серія гострих моментів та жовтих карток. А на 38 хвилині дортмундці зрівнюють рахунок. Марсель Шмельцер зробив класну подачу з лівого флангу і в повітрі найспритнішим виявився Себастьян Кель, який в ефектному прижку головою пробив у кут воріт роблячи рахунок 1 – 1. Саме з таким результатом на табло пішли футболісти на перерву. Нагадаємо, що на виїзді «Борусія» здолала російську команду 4 – 2, а це означає, що другий тайм обіцяє бути, ще більш видовищним та гольовим. Почалась друга половина матчу так само на високих швидкостях. І вже на самому початку «Зеніт» створив гольовий момент в якому круглий чудом не опинився у воротах господарів поля. А забив «Зеніт» аж на 73 хвилині. Гол получився також дуже видовищним та красивим.  Крішито подав навіс у штрафний майданчик в якому із-за спини суперників вирвався першим Хосе Саломон Рондон, який без вагань точним ударом голови в присяді замкнув цю передачу зробивши рахунок в матчі 2 – 1 на користь пітерців. Та цього мало для того, щоб пройти в наступний раунд змагань. Футболісти російської команди це прекрасно розуміли і вони почали дуже активно включати пресинг. Одна з таких активних дій призвела до травми Шмельцера. Йому в ногу ззаді заїхав Халк. Німці зразу провели заміну випустивши на поле Еріка Дурма. Та матч проходив далі без забитих голів. Це не було на руку «Зеніта» і фінальний свисток арбітра зафіксував результат 2 – 1 на користь російської команди. Це означає, що у наступний раунд розіграшу Ліги Чемпіонів виходить дортмундська «Борусія». Команда в яку ще не так давно перейшов гравець донецького «Шахтаря» Генріх Мхітарян. Тож росіяни вилітають з кубка, а німцям ми бажаємо успіхів у наступному раунді Ліги Чемпіонів.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.