Здоровий спосіб життя

Фантастичний матч подарувала Ліга Чемпіонів. Матч, який відбувся у Манчестері. Матч, що неодмінно увійде в історію футболу. 19 березня гості до «червоних дияволів» прилетіла команда «Олімпіакос»(Пірей). Вдома греки виграли з рахунком 2 – 0 і мабуть думали, що справу зроблено. Та в цей день фортуна була на боці «Манчестера».

Манкуніанці таки змогли пройти  в наступний раунд Ліги Чемпіонів незважаючи, що перед ними стояло досить важке завдання. Мало хто вірив, що англійці зможуть забити більше ніж  два м’яча у ворота «Олімпіакоса». Та все ж змогли. Чим дуже сильно порадували усіх фанів клуба. Матч грали звісно ж на «Олд Траффорд». Він розпочався вчора о 21-45 за київським часом. Неймовірний ажіотаж був у Манчестері перед матчем. Всі квитки на матч були продані. Вщент забитий стадіон чекав видовища і перемоги.  Отже розпочався матч на досить високих швидкостях. До першого гольового моменту, який свторили греки на 15 хвилині, арбітр роздав три жовті карточки. Відчувалось неймовірне напруження у футболістів та самоконтроль був на вищому рівні, як і годиться на матчах такого рівня. На 18 хвилині матчу Раян Гігз своїм фірмовим навісом подав на Руні, а той поцілив у штангу. Після цього моменту стадіон просто вибухнув. А всім відомо, яка підтримка фанів в Англії. А особливо на «Олд Траффорд». Під спів вболівальників на 22 хвилині Ван Персі заробляє пенальті, а вже через хвилину робить рахунок 1 – 0 на користь господарів. Пізніше, на 33 хвилині той самий Ван Персі подає кутовий точно на Евра, той пробиває, м’яч летить у дев’ятку та голкіпер «Олімпіакоса» Роберто парирує удар. Здавалося, що такі удари не беруться, та воротар гостей доказує зворотнє. Матч триває, напруга не спадає, вболівальники «Манчестера» вимагають гола.  Та гол ледве не забивають греки. Перес промчався правим флангом звільнився від опіки захисника МЮ і зробив простріл точно на Кембела, той потіжним ударом головою спрямовує м’яч у ворота соперника та просто дивовижну реакцію демонструю Де Хеа, який відбиває цей надзвичайно тяжкий удар. Та на добиванні знову греки, цього разу удар наносив Фустер. Він низом у ближній кут потужно пробивав та і цього разу рятує команду Де Хеа. Фортуна таки точно на стороні англійців. І вже на 45 хвилині ветеран «Манчестера» невтомний Раян Гігз робить передачу на Вейна Руні, той с кута штрафного майданчика робить пас на Ван Персі, який забиває другий гол в цьому матчі і таким чином зрівнює шанси на вихід в наступний раунд змагань для своєї команди. Після голу звучить свисток на перерву, «Олімпіакос» відверто нервує.  В другому таймі темп гри дещо уповільнився та не амбіції «червоних дияволів». Уже на початку другого тайму на 52 хвилині хет-трик оформив «летючий голландець» Робін Ван Персі. 3 – 0 рахунок та 38 хвилин до виходу в наступний раунд. Греки не спромоглись забити гол до кінця матчу, а це означає, що в наступному раунді гратиме славнозвісний «Манчестер Юнайтед». Команда, яка проявила справжній характер у цьому матчі за що їм неймовірно тепло дякували фани.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.