Здоровий спосіб життя

Шановні любителі футболу ми дочекались до чергових матчів Кубка України. Матчі ¼ фінала відбулися в середу 26 березня. Однозначно центральний матч це був матч у Харкові. В якому місцевий «Металіст» приймав київське «Динамо». Хоть «Динамо» і не в найкращій своїй формі, але їхня перевага була замітна неозброєним оком.

Заграв форвард Києва Браун Ідеє, який оформив дубль, ще в першому таймі. Господарі відповіли на це голом Бланко. Перший тайм закінчився з рахунком 2 – 1 на користь «Динамо». В другому ж таймі забивали Ярмоленко та екс-динамівець Юсуф. Хет-трик міг оформити Браун Ідеє, та натомість він не зміг реалізувати пенальті. Отже 3 – 2 на користь «Динамо», харків’яни вилітають з кубка. Київ проходить у наступний раунд змагань. В от сальних матчах сенсацій не було. Усі сіяні перемогли і пройшли далі.