Здоровий спосіб життя

У Німеччині опубліковані дані дослідження про те, як, чому і наскільки успішно німці намагаються боротися з нікотиновою залежністю.

Курці в Німеччині витрачають на сигарети в середньому по 100 євро на місяць. 75 відсотків кращих вже намагалися зав'язати з цією шкідливою звичкою, 40 відсотків - неодноразово. Про це свідчать результати опитування опубліковані на сторінці Facebook  громадянина...

 

У Німеччині опубліковані дані дослідження про те, як, чому і наскільки успішно німці намагаються боротися з нікотиновою залежністю.

Курці в Німеччині витрачають на сигарети в середньому по 100 євро на місяць. 75 відсотків кращих вже намагалися зав'язати з цією шкідливою звичкою, 40 відсотків - неодноразово. Про це свідчать результати опитування опубліковані на сторінці Facebook громадянина Німеччини. Більше половини курців вважає свої витрати на тютюнові вироби занадто високими, а приблизно кожен четвертий в ході опитування зізнався, що ці гроші були б потрібні йому на інші витрати.

Серед причин кинути курити були названі: здоров'я, фінанси, краща фізична форма і самопочуття, небажання доставляти незручності собі і оточуючим, а також прагнення виховати силу волі. У свою чергу невдалі спроби найчастіше пояснюються занадто високим ступенем залежності. Далі йдуть підвищена нервозність і дратівливість, звичка палити в компанії, збільшення ваги, непереборне бажання покурити під алкоголь.

За даними німецької медичної компанії DKV, щорічно від наслідків куріння в Німеччині помирає від 110 тисяч до 140 тисяч осіб, тобто 300 - 400 жителів країни щодня. Витрати на тютюнові вироби перевищують 20 мільярдів євро на рік.

 

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.