Здоровий спосіб життя

В Україні часто можна побачити картину, коли компанія підлітків сидить у дворі попиваючи алкогольні напої. Це стало уже повсякденним явищем. Чому молоді люди замість того, щоб розвиватись сидять на лавочках і пропадають? Чому в Україні алкоголь доступний неповнолітнім? Може це комусь вигідно?! В Україні діє закон, що забороняє продавати алкоголь неповнолітнім, та часто продавці  нехтують ним, даючи молоді спиватись.

Не задумуючись про те, що спивається майбутнє покоління нації. По при алкоголь молоді особи також бавляться сигаретами - це в кращому випадку, багато пробує наркотики. Чому ж держава закриває на це все очі? Україна входить до 5 країн які найбільше споживають алкогольні напої. Появились навіть явища коли, ще в зовсім юному віці у дітей виникає цироз печінки. Це страшні наслідки бездіяльності української влади.

В Україні фактично не ведеться соціальна пропоганда здорового способу життя, а навіть наоборот рекламується і пропагандується алкоголь та цигарки. Недавно дивився футбольний матч за участю збірної України і в перерві вискакує парадоксальна реклама, про те що спонсор трансляції пиво,, Чернігівське,,. Коли показують бокс, то в перерві між раундами йде реклама горілки. Це парадокс, коли телебачення повязує спорт з алкоголем. Дану статтю я хочу присвятити цій темі і хочу закликати усіх свідомих українців, щоб розпочали боротись з цим явищем, бо чиновникам точно всеодно що буде з нами. Разом ми сила, і разом ми переможемо цей недуг! Єднайтеся.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.