Здоровий спосіб життя

Форма лінз, їх колір і якість - це вирішальні чинники при виборі сонцезахисних окулярів. Коли настають сонячні весняні дні, люди починають відходити від поганого настрою і депресії, які переслідували їх довгу зиму. Але яскраве сонце зберігає в собі свої небезпеки: потрапляючи на сітківку очей, сонячні промені можуть нашкодити зору.

Справа навіть не в тому, що більшість з нас не носить сонцезахисні окуляри, а в тому, що носить неякісні окуляри, що загрожує людині серйозними захворюваннями очей. 

Офтальмологи називають дешеву оптику короткою стежкою до короткозорості. Тому щоб цього уникнути, купуйте якісні окуляри. Не економте на собі: купивши гарний аксесуар неподалік від метро за 50-60 грн ви заробите собі великі проблеми з очима. 

Справа в тому, що в дешевих моделях геть відсутня ультрафіолетова фільтрація: через їхні лінзи проходять всі шкідливі промені. Головна проблема дешевої оптики в їх непотрібності. На перший погляд сонце в таких окулярах і не сліпить, але цей ефект оманливий. Перебуваючи в затемненні, зіниці розширюються, через що в них проникає більше ультрафіолетового випромінювання. Тому якщо стоїть питання покупки дешевих сонцезахисних окулярів, то краще вже не носити їх зовсім. Шкідливі промені згубно впливають на сітківку і знижують зір. 

З усього вищесказаного напрошується головний висновок - сонцезахисні окуляри можна купувати тільки у фірмових салонах оптики. Так, коштують вони дорожче підроблених іменитих брендів, але якість в них незрівнянно вища. 

Важлива не тільки якість лінз, але і їх розмір і форма. Залиште своє прагнення слідувати модним тенденціям на другому плані - важливо щоб лінзи повністю прикривали очі від сонячних променів і підходили вам за формою обличчя. Для цих цілей погано підходять спортивні вузькі і обтічні моделі - вони скоріше захищають від вітру, ніж від ультрафіолету.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.