Здоровий спосіб життя

Будь-яка людина може зіткнутися із захворюванням горла. Для когось запалення дихальних шляхів протікає легко, а комусь потрібні препарати для лікування горла. 

Причини запалення горла

Найчастіші причини розвитку захворювань слизової оболонки горла: бактерії, хвороботворні організми, віруси, погана екологія, куріння, їжа (гаряча або холодна), травма глотки. 

Найпоширеніші захворювання, які викликають біль у горлі, є ангіна і гострий фарингіт. 

Найефективніші способи лікування горла

Для лікування фарингітів найчастіше використовуються антисептичні лікарські препарати, що використовуються для полоскання і зрошення. Існують ліки, які полегшують стан хворого у вигляді льодяників і таблеток для розсмоктування в роті. Хороші препарати для лікування горла у вигляді відварів і настойок. Для підвищення опірності організму необхідно використовувати вітамін С. 

Щоб вживати певні ліки необхідна консультація лікаря. Перед застосуванням того чи іншого лікарського засобу необхідно уважно вивчити інструкцію, оскільки можливі прояви побічних ефектів і не допустиме передозування. 

В якості додаткового лікування горла в домашніх умовах можна проводити процедури інгаляції з використанням ароматичних масел ялиці, евкаліпта, чайного дерева. З народних методів лікування можна робити настої і відвари, засоби для полоскання горла. 

Найкращим вважається сольовий або содовий розчин (чайна ложка на склянку води). Можна приготувати розчин лимонної кислоти в тих же пропорціях і полоскати кілька разів на день. Разом з водою виходитимуть бактерії, що осіли на слизовій горла.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.