Здоровий спосіб життя

Масаж здавна вважається одним з найефективніших методів для лікування травм і захворювань. Виконаний руками професіонала масаж несе загальнооздоровчий ефект, що доповнює фізичні вправи. Уміло зроблений масаж зміцнює м'язи, додає сили, омолоджує суглоби і навіть запобігає появі зморшок.

Першою на вплив масажем реагує шкіра, яка позбавляється від злущеного епідермісу, одночасно посилюючи функцію сальних і потових залоз. Далі спрацьовує ланцюгова реакція і внаслідок підвищеної функції потових залоз починають краще виділятися продукти обміну з організму. 

Масаж активізує кровотік в капілярах, підвищуючи тканинний обмін і споживання кисню. Ця процедура позначається на життєдіяльності навіть глибоких шарів шкіри, безпосередньо впливаючи на кровоносну і лімфатичну систему.

Під впливом масажу краще відходить венозна кров і лімфа від різних внутрішніх органів. Він надає профілактичну дію від відкладення в суглобах солей і утворення набряків. Масаж допомагає нормалізувати нервовий стан людини. Будучи механічним подразником, масаж грунтовно позначається на діяльності нервової системи. Він змінює відгуки нервової системи на певні процеси в тих чи інших органах, впливаючи на весь організм в цілому. 

При масажі зв'язковий апарат суглобів стає більш рухливим і еластичним. Масаж нерідко допомагає згладити ускладнення після вивихів, розтяжок, ударів і переломів. Він дозволяє заспокоїти біль, випробувати приємне збудження, бадьорість і легкість. Все це позначається на працездатності людини.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.