Здоровий спосіб життя

Ендорфіни, без перебільшення, можна назвати - природні наркотики щастя та радості. Виробляються вони у спеціальних рецепторах нашого організму, саме ці рецептори і відповідають за наш психічний стан. Вони виробляють хімічні речовини, що роблять нас щасливими або сумними.

Ці природні речовини дуже потужні за своєю дією. Вони в десятки разів потужніші за будь-які антидеприсанти. Ендорфіни напряму впливають на наш психічний стан, енергетичний стан. Велика кількість цих речовин заберає різного роду болі в організмі.

Натомість, мала кількість ендорфіну в тілі людини може призвести до важкої дипресії, відчуття подавленості, загальної слабкості та втоми. Якщо людина зловживає психоактивними речовинами, то це може призвести до спалення рецепторів, які виробляють цей гормон природнім шляхом, та наслідки можуть бути фатальними. Адже організм людини - це єдине ціле, один механізм, і якщо виходить з ладу будь-яка деталь відповідати бути все тіло.

Правильно підібрана дієта, харчування, заняття спортом збільшують рівень ендорфіну в організмі та позитивно прирорднім шляхом насичують його цим гормоном. Ви стаєте щасливішими та здоровішими!

Найбільш сприятливими для викиду ендорфіну в організмі є: полуниця, банани, виноград, апельсин, перець, шоколад.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.